SOLSTOLAR, ett par, trä och tyg, 1950/60-tal.

469896. SOLSTOLAR, ett par, trä och tyg, 1950/60-tal.

Ihopfällda, längd 155 cm, bredd 59 cm.

Smärre slitage, märken & repor, Omklädd, ikea 1970-tal.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 225