SERIETIDNINGAR, 91:an Karlsson, Pellefant, Kalle-Anka, Åsa-nisse, Bamse, 1900-talets andra hälft.

469826. SERIETIDNINGAR, 91:an Karlsson, Pellefant, Kalle-Anka, Åsa-nisse, Bamse, 1900-talets andra hälft.

91:Karlsson 73 st 1970-talet.
91:Karlsson ca 18 st 1960-talet.
Kalle-Anka ca 81 st 1970-talet.
Kalle-Anka ca 49 st 1960-talet.
Pellefant samt Bamse ca 70 st 1960-70 talet.
Blandat serietidningar ca 50 st 70-2000 talet.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

91:Karlsson 73 st 1970-talet.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 961