BESTICK, 3 delar, silver, 18-1900-tal, vikt 92,72 gram.

469825. BESTICK, 3 delar, silver, 18-1900-tal, vikt 92,72 gram.

1 st sockertång, längd 14 cm, Lars Magnus Sjöberg, Stockholm, 1840.
1 st såsslev, längd ca 16 cm, Guldsmedsaktiebolaget i Stockholm, 1901.
1 st sked, längd 13 cm, Levi & Salaman, Birmingham, England, 1925.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 351