KARL SUNDSTRÖM. Pasteller, 5 st, signerade.

469803. KARL SUNDSTRÖM. Pasteller, 5 st, signerade.

Fem pasteller i paspartout samt med skyddspapper.
Tre pasteller med måtten 22 cm x 33 cm, en 27 cm x 21 cm samt en med måtten 27 cm x 38 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 779