LODUR, gustaviansk stil, 1900-tal.

46978. LODUR, gustaviansk stil, 1900-tal.

Lod, pendel samt nyckel finns.
Höjd (exkl lod/pendel) ca 38 cm.

Lösa dekordelar. Glas saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 652