BYRÅ, med 10 lådor, 19/2000-tal.

46977. BYRÅ, med 10 lådor, 19/2000-tal.

Längd 55, bredd 30, höjd 120 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 007