OLJELAMPOR, 1-par, mässing, Danmark, 1900-tal.

469755. OLJELAMPOR, 1-par, mässing, Danmark, 1900-tal.

Höjd 24 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 1 619