GEVÄR, slaglåsmekanism, 1800-tal.

4697293. GEVÄR, slaglåsmekanism, 1800-tal.

längd 136 cm.

laddstake saknas, ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 136 cm.

Antal besök: 517