GÖTE NILSSON. Västkustmotiv med fiskebåt. Olja på duk. Signerad Göte.

469694. GÖTE NILSSON. Västkustmotiv med fiskebåt. Olja på duk. Signerad Göte.

Mått 51 cm x 60 cm.

Smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 51 cm x 60 cm.

Smärre krackelyr.

Antal besök: 4 240