Auktionsverket Engelholm
Keramik & Porslin
Europeiskt
PIDESTAL, del av, majolika, möjligen Gustavsberg 1800-tal.
469677. PIDESTAL, del av, majolika, möjligen Gustavsberg 1800-tal.
Höjd 51 cm
Diameter 25 cm.
Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 51 cm
Diameter 25 cm.
Nagg.
Auktionsverket Engelholm
390