HENNING HOUGAARD. Räv i vinterlandskap. Olja på duk. Signerad.

46965. HENNING HOUGAARD. Räv i vinterlandskap. Olja på duk. Signerad.

44 x 64 cm.

Henning Hougaard (1922–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 64 cm.

Henning Hougaard (1922–1995)

Antal besök: 1 515