ULLA-MONICA LINDBERG. "Gustav III", etsning, signerad samt numrerad 3/10.

469636. ULLA-MONICA LINDBERG. "Gustav III", etsning, signerad samt numrerad 3/10.

Bildyta 11 x 9,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 11 x 9,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 579