TIDNINGSHYLLA, metall/plast, 1900-talets andra hälft.

469622. TIDNINGSHYLLA, metall/plast, 1900-talets andra hälft.

Svärtad metallstomme med plastband.
Höjd 34 cm.
Bredd 37 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, något torkade band, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm.
Bredd 37 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 377