TERMOS, "Quack", Maria Berntsen, Georg Jensen, Danmark.

469596. TERMOS, "Quack", Maria Berntsen, Georg Jensen, Danmark.

Höjd 16 cm.

Bruksslitage, fläckar, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

Antal besök: 1 802