HATT med HATTASK, tidigt 1900-tal.

469424. HATT med HATTASK, tidigt 1900-tal.

Ask, höjd ca 19 cm, 27 x 31 cm.

Bruksslitage, hattask med hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 511