SPEGEL, förgylld, Sverige, ca 1820.

469331. SPEGEL, förgylld, Sverige, ca 1820.

Skurna trädetaljer. Tudelat spegelglas. Svängt krön.
Totalmått 157,5 x 73 cm.

Bruksslitage, förgyllningssläpp, anlupet spegelglas, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 157,5 x 73 cm.

Antal besök: 742