Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JOSEPH HORLOR. "The River Teign. Devon", olja på duk, signerad.
469329. JOSEPH HORLOR. "The River Teign. Devon", olja på duk, signerad.
27 x 49 cm.
Fåtal fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 49 cm.
Fåtal fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
945