TERRIN MED FAT, porslin, Kanton, Kina 1900-talets andra hälft.

469293. TERRIN MED FAT, porslin, Kanton, Kina 1900-talets andra hälft.

Fatets längd 31,5 cm
Terrinens längd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fatets längd 31,5 cm
Terrinens längd 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 566