SMYCKEN, 8 delar, mestadels silver med stenar. 1900/2000-tal.

46927. SMYCKEN, 8 delar, mestadels silver med stenar. 1900/2000-tal.

Bland annat halsband och örhängen med turkoser.

Bruksslitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Skador.

Antal besök: 543