RUDOLF, FLINK. Olja på duk, signerad.

46923. RUDOLF, FLINK. Olja på duk, signerad.

Göteborgsmotiv med spårvagn. 55x70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 764