BENT KNUDSEN. Armband, sterlingsilver, signerad Bent K 62, Danmark.

469218. BENT KNUDSEN. Armband, sterlingsilver, signerad Bent K 62, Danmark.

Längd 18,8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18,8 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 962