TAKLAMPA med PRISSMOR, 1900-tal.

469212. TAKLAMPA med PRISSMOR, 1900-tal.

Höjd med kedjor ca 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med kedjor ca 65 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 333