STOLAR, ett par, modell Axet, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

469205. STOLAR, ett par, modell Axet, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Höjd 96 cm.

Bruksslitage. En stol med sprickor i bakre sarg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 96 cm.

Antal besök: 453