HORN, monterade på träplattor, 2 stycken, 1900-tal.

469143. HORN, monterade på träplattor, 2 stycken, 1900-tal.

Höjd 34 och 46 cm på enbart hornet
Bredd 16 och 60 cm vid hornspetsarna.

Åldersslitage
Det större hornet med en äldre skada på en spets.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 568