MANDAU, huvudjägarsvärd, med skulpterat benfäste.

469130. MANDAU, huvudjägarsvärd, med skulpterat benfäste.

Svärdets totala längd ca 61 cm.

Slitage, grepp med sprickor, skador, balja med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 846