CHIFFONJÉ, empire, 1800-tal.

CHIFFONJÉ, empire, 1800-tal.
469122. CHIFFONJÉ, empire, 1800-tal.

Höjd 138,5 bredd 115,5 djup 55 cm.

Fanerskador, listdelar saknas, provisoriskt lagat hål på baksidan, en knopp utbytt på de små lådorna, klaffen hänger, en nyckelhylsa lös, en saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 068