Garpenhus Auktioner
Allmoge
DALAHÄSTAR tre stycken. 1940/50-tal.
46907. DALAHÄSTAR tre stycken. 1940/50-tal.
Höjd från 9-16,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd från 9-16,5 cm.
Bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
1 108