BYRÅ, bemålad, 1800-talets andra hälft.

469019. BYRÅ, bemålad, 1800-talets andra hälft.

Byrå med fyra lådor samt bronserade beslag
Längd 107, bredd 48, höjd 98 cm.

Bruksslitage, märken samt färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 295