DAN RÖNNBERG. "Förbjuden frukt", olja på duk, signerad samt daterad 1894.

469013. DAN RÖNNBERG. "Förbjuden frukt", olja på duk, signerad samt daterad 1894.

44 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 30 cm.

Antal besök: 2 409