SIMON KRAMER. Kustmotiv med båtar. Olja på duk, signerad.

468984. SIMON KRAMER. Kustmotiv med båtar. Olja på duk, signerad.

50 x 60,5 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60,5 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 497