Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
SIMON KRAMER. Kustmotiv med båtar. Olja på duk, signerad.
468984. SIMON KRAMER. Kustmotiv med båtar. Olja på duk, signerad.
50 x 60,5 cm.
Krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 60,5 cm.
Krackelyr.
Växjö Auktionskammare
497