ÅKE WICKSTRÖM. Vid köksbordet. Olja på duk, signerad.

468978. ÅKE WICKSTRÖM. Vid köksbordet. Olja på duk, signerad.

21,5 x 26 cm.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

21,5 x 26 cm.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 365