LAMPETTER, ett par, Oscarianska, 1880-tal.

468975. LAMPETTER, ett par, Oscarianska, 1880-tal.

2 ljushållare. 63x45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 ljushållare. 63x45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 482