MATS ARONSSON. "Vinter i Strandbjörket". Olja på duk, signerad och daterad 82.

468971. MATS ARONSSON. "Vinter i Strandbjörket". Olja på duk, signerad och daterad 82.

49,5 x 60,5 cm.

Mats Aronsson (Född 1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

49,5 x 60,5 cm.

Mats Aronsson (Född 1958)

Antal besök: 1 102