ROLF ERLING NYGREN. Stilleben med skål, olja på pannå, signerad samt daterad 58.

468933. ROLF ERLING NYGREN. Stilleben med skål, olja på pannå, signerad samt daterad 58.

ca 23 x 38 cm.

Skada i övre högra hörn. Röklukt.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 23 x 38 cm.

Antal besök: 603