UNO SVENSSON. "Människobild".blandteknik, signerad och daterad -85.

468926. UNO SVENSSON. "Människobild".blandteknik, signerad och daterad -85.

Ca 116 x 89 cm.

Fläckar, röklukt.

Uno Svensson (1929–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 116 x 89 cm.

Fläckar, röklukt.

Uno Svensson (1929–2012)

Antal besök: 714