SKÄKTESTOLAR, två stycken. Daterade 1866 respektive 1883.

46889. SKÄKTESTOLAR, två stycken. Daterade 1866 respektive 1883.

Höjd mellan 99-100 cm.

Normal bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd mellan 99-100 cm.

Normal bruksslitage.

Antal besök: 757