468848. SKOLPLANSCHER, 5 st, offsettryck. Flodhäst, lejon, gorilla och mullvad samt näbbmus.
Flodhästar vid flod, mått 70x100 cm
Lejon på savannen, mått 70x100 cm
Gorillor, mått 90x65 cm
Mullvad och näbbmus, mått 70x100 cm.
Åldersrelaterat bruksslitage, några med mjuka hörnor och lättare fuktskador.