WIKTOR KORECKI. Vinterlandskap, olja på duk, signerad.

468817. WIKTOR KORECKI. Vinterlandskap, olja på duk, signerad.

49 x 59 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 59 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 515