ERNEST PARTON. Dunge, olja på duk, signerad E. Parton.

468815. ERNEST PARTON. Dunge, olja på duk, signerad E. Parton.

76 x 62 cm.

Kraftig reva i duk samt omfattande färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

76 x 62 cm.

Antal besök: 1 354