SKÅP, teak, Börge Mogensen, Karl Anderssons, Bra Bohag.

468810. SKÅP, teak, Börge Mogensen, Karl Anderssons, Bra Bohag.

Längd 135, bredd 36, höjd 70 cm.

Fanerskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 633