SERVISDELAR, 10 delar, porslin, Villeroy & Boch, Dresden, Tyskland.

468777. SERVISDELAR, 10 delar, porslin, Villeroy & Boch, Dresden, Tyskland.

Dekor i underglasyr blått.

Partiet består av:
6 förrättstallrikar
2 serveringsskålar
1 serveringsfat
1 såssnipa.

Smärre bruksslitage. Enstaka nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i underglasyr blått.

Partiet består av:
6 förrättstallrikar
2 serveringsskålar
1 serveringsfat
1 såssnipa.

Antal besök: 2 261