SOFFBORD, "Forma", Alf Svensson för "Bra bohag"-serien, Tingströms, 1950/60-tal.

46876. SOFFBORD, "Forma", Alf Svensson för "Bra bohag"-serien, Tingströms, 1950/60-tal.

Med utdragbara skivor, längd 140, bredd 54, höjd 49 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fläckar.

Antal besök: 3 876