LAMPSTOMMAR, 2 stycken, "Pantella".

468737. LAMPSTOMMAR, 2 stycken, "Pantella".

Höjd 128.

Bruksslitage, repor samt saknar delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 128.

Antal besök: 892