HERBERT GENTRY. Grafik, signerad och numrerad 290/300.

468690. HERBERT GENTRY. Grafik, signerad och numrerad 290/300.

Mått: 24 cm x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Herbert Gentry (1919–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 24 cm x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Herbert Gentry (1919–2003)

Antal besök: 619