SKOLPLANSCHER, 3 st, offsettryck. Hare, vild- och tamkanin samt grävling.

468659. SKOLPLANSCHER, 3 st, offsettryck. Hare, vild- och tamkanin samt grävling.

Hare, mått 73x96 cm
Vild- och tamkanin, mått73x96 cm
Grävling, mått 73x96 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage, en plansch med två hörnskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hare, mått 73x96 cm
Grävling, mått 73x96 cm.

Antal besök: 1 725