BORDSBELYSNING med putto, 1900-tal.

468644. BORDSBELYSNING med putto, 1900-tal.

Bronserad metall med marmorfot och glaskupa.
Höjd ca. 64 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 64 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 494