TESERVIS, 23 delar, flintgods, "Kobolt", Karin Björquist, Gustavsberg.

468591. TESERVIS, 23 delar, flintgods, "Kobolt", Karin Björquist, Gustavsberg.

9 koppar med fat, 3 udda koppar medföljer.
11 assietter, diameter 19,5 cm
Tekanna
Gräddkanna
Sockerskål.

Bruksslitage, gräddkanna med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekanna
Gräddkanna
Sockerskål.

Antal besök: 619