SKOLPLANSCH, offsettryck, Honungsbiet.

468534. SKOLPLANSCH, offsettryck, Honungsbiet.

Plansch med motiv av bikupor vid torp. Biet- hane, hona, arbetsbi. Bifinder mm.
Esselte Stockholm, förlag A-B P. A. Norstedt & Söner Stockholm.

73 x 96 cm.

Slitage, någon fläck, hörn med skador.
Böjd.
Hål för upphängning.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 96 cm.

Böjd.
Hål för upphängning.

Antal besök: 3 159