LEKSAKER, trä, 9 delar, 1900-2000-tal.

468528. LEKSAKER, trä, 9 delar, 1900-2000-tal.

Lära-gå vagn
8 mindre leksaker av diverse slag.

Bruksslitage
Enstaka del saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lära-gå vagn

Bruksslitage
Enstaka del saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 586