HÖRNSKÅP, trä, 1900-tal.

HÖRNSKÅP, trä, 1900-tal.
468503. HÖRNSKÅP, trä, 1900-tal.

Två dörrar med bakomliggande hyllplan.
Längd 82 cm.
Bredd 52 cm.
Höjd 180,5 cm.

Bruksslitage, senare bemålning, smärre färgsläpp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 82 cm.
Bredd 52 cm.
Höjd 180,5 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 440